Aile ve Çifte Psikolojik Danışma ve Rehberlik

Aile ve Çifte Psikolojik Destek; aile içinde ve çiftler arasında yaşanan sorun ve sıkıntılı süreçlerin ele alınarak sıkıntıların çözülebilmesi ve tüm aile üyelerinin sağlıklı yönde değişiminin ve gelişiminin sağlanmasını amaçlar. İlişkileri düzenlenen çiftlerin mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken çevreleriyle olan ilişkilerinde de pozitif değişimler söz konusu olur. Bireyler, sıkıntılı ve zor olan döngülerinden kurtulabilmek için tüm sistemde meydana gelebilecek bir değişime ihtiyaç duymaktadırlar. Danışman, aile üyelerinin birbirlerine yardım edebilmeleri için yapıcı yollar bulmasına yardım eder. Her bir üyenin sıkıntısı aile sistemi içinde değerlendirilir. Danışmaya katılan bireyler, kendileri ve diğer aile üyeleri hakkında daha fazla şey öğrenmektedirler.
Bireylerin birbirleri ile kurdukları yakın ilişkiler desteklenmektedir. Problemlerle baş etme becerilerinin edinilmesi ile birlikte, sadece o anda yaşanan durumlara çözüm üretilmesi değil, sonrasında da yaşanabilecek bazı zor durumlarla baş edilebilmesi sağlanabilmektedir.

Aşağıdaki Konularda Psikolojik Danışmanlık ve Bilgilendirme

Bireye Özel Yaklaşım Gizlilik ve Güvenlik Sonuç Odaklı Çalışma

Karagözlü Psikoloji Kliniği, bireyin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanan bir terapötik yaklaşım benimser. Her bireyin deneyimi farklıdır ve kliniğin sağladığı destek, bireyin özel gereksinimlerini ve hedeflerini dikkate alarak kişiselleştirilmiştir.

Karagözlü Psikoloji  Kliniği, bireylerin gizliliğini ve güvenliğini ön planda tutar. Klinik, etik standartlara tam uyum sağlar ve danışanların bilgilerini gizli tutar. Bu, bireylerin terapötik süreçte rahat hissetmelerini sağlar.

Karagözlü Psikoloji, uzmanın sağladığı bireylerin belirli hedeflere ulaşmalarına odaklanan bir terapötik yaklaşım benimser. Klinik, bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve psikolojik iyilik hallerini desteklemek için somut ve ölçülebilir sonuçlar elde etmeye odaklanır.

Karagözlü Psikoloji olarak Konya’da gizlilik ve güven odaklı psikolojik destek hizmetleri sunuyoruz…

İletişime Geçin

Yazır Mah. Sultan Cd. Reyham İş Merkezi Kat: 3 No: 34/301 Selçuklu/KONYA
+90 505 268 50 26